הזמנות

5% הנחה למזמינים באתר הבית

הזמנות

מחפשים פרויקטים חדשים בראשון לציון ?

בימנו קל מאוד למצוא פרויקטים חדשים בראשון לציון פשוט בגל שיש אינסוף פרוייקטים חדשים שנתפחים מדי יום, אנחנו שאלנו לפני מספר ימים את שפרה רובינשטיין, אחראית על עסק קטן להוצאה לאור – מה היא חושבת על העיר בעשור האחרון, שפרה ענתה: "אני חושבת שמה שעשה את העיר שלנו ליותר מוצלחת זה בעיקר פרוייקטים חדשים שהובלו ע"י קבלנים עם מוניטין גדול, אנשים שזיהו את ראשון לציון כמקום שממנו אפשר להניב פירות בצורה הטובה ביותר באזור המרכז, את האמת? שאני לא הייתי בטוחה שכל הפיתוח הזה יעזור לעיר בצורה כל כך אפקטיבית ויביא כל כך הרבה אנשים לכאן".

פרויקטים בראשון לציון – זה לא רק מתחיל ונגמר בסינימה סיטי.

תמיד כאשר ראשלצי מתלהב מהעיר שלו, יקום איזה חכמולוג ויגיד לו – "זה שהקמתם את הבית קולנוע הכי מפואר באזור לא הופך את העיר שלכם לדבר הבא", אמנם הסינימה סיטי בהתחלט שדרגה את התדמית של ראשון, אך היא כמובן לא הדבר היחיד.

כיום נבנים המון פרויקטים בראשון לציון ואפילו שכונות שלמות בדומה לכפר הירוקה, השכונות האלה נחשבות לשכונות איכותיות אשר מעלות את רמת האיכות של העיר.

דירות חדשות למכירה בראשון לציון – דירות חדשות מביאות אנשים צעירים שמפתחים את העיר.

בראשון לציון כיום יש עשרות אלפי דירות ויחידות דיור חדשות ומדהימות! וזה מה שגורם לכל כך הרבה צעירים להגיע לכאן, טל כדורי, בחור צעיר שרק עכשיו השתחרר מצבא קבע, אמר את הדברים הבאים: "לרכוש דירה חדשה באזור ראשון לציון וכמובן בעיר עצמה זה בעיני דבר מדהים, לא הרבה יודעים עד כמה העיר הזאת התפתחה בשנים האחרונות,  בתור גבר צעיר שרק מתחיל את החיים שלו, אני בטוח שעשיתי את הבחירה הנכונה כאשר הגעתי לכאן וראיתי עד כמה אפשר להתפתח כאן גם בפן העסקי וגם אם אתה שכיר שרוצה לעבוד במשרה מכובדת.

אילו סוגים של נכסים אפשר היום לרכוש בראשון לציון?

ובעצם כל נכס אפשרי, אבל חשוב לציין – מן הסתם, הדירות האטרקטיביות ביותר לרוב יהיו הדירות החדשות שנמצאות בפרוייקטים חדשים בעיר, עד 4 חדרים, הדירות גן והפנטאהוזים יכולים להגיע למחירים גבוהים כאשר מדובר על עיר אטרקטיבית כמו ראשון לציון.

אז איך מתחילים? כיצד בודקים על פרויקטים אטרקטיביים של דירות חדשות בראשון לציון?

הדבר החכם והבטוח ביותר שאתם צריכים לעשות לפני שאתם מחליטים להשקיע על פרוייקטים חדשים בעיר זה ללא ספק להתייעץ עם אנשי מקצוע אשר מבינים בתחום, בין אם אלה חברים או קולגות שאתם יכולים לסמוך עליהם ובין אם זה יועץ נדל"ן שיש עליו ביקורות טובות, כאשר זה מגיע אל השקעה בכל נכס בכל מקום בעולם – איש מקצוע יכול לעזור לכם להגיע אל הדרך החכמה ביותר להשקעה, ולא מומלץ לקחת החלטות רק על פי אינטואיציות כל עוד אנחנו לא מבינים בתחום.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות