הזמנות

5% הנחה למזמינים באתר הבית

הזמנות

הבחירה של נוטריון ספרדית קלה וכדאית עבור טיפול מקצועי

רוצים להוציא דרכון או אזרחות פורטוגלית ולא יודעים איזה חברה לבחור? אנחנו כאן בשביל להראות לכם מהי החברה הנכונה ביותר. על מנת להגיש את הבקשה ולקבל את האזרחות יש לדעת ספרדית ולהכיר היטב את התהליכים.  מעט מאוד אנשים בישראל וגם מעט מאוד מהזכאים יודעים לדבר ספרדית באופן שוטף או אפילו ללא אוצר מילים קטן בספרדית , ולכן תצטרכו מישהו שיעזור לכם בכל התהליך.

מומחים בהוצאת אזרחות פורטוגלית

איך יודעים איזה מקצוען לקחת שגם מומחים לספרדית וגם מומחים בהוצאת אזרחות פורטוגלית, נוטריון ספרדית הינה הבחירה הנכונה והקלה ביותר, ולאחר שמצאתם את החברה במתאימה ביותר, ניתן לכם עוד כמה יתרונות שהאזרחות הפורטוגלית מותירה. תמיד חלמתם ללמוד בחול? רציתם להוסיף עם תואר ובדרך לצבור המון חוויות? עם הדרכון הפורטוגלי תוכלו ללמוד לימודים אקדמיים מסובסדים ואפילו לקבל מלגה ללימודים.

ללמוד בחו"ל

תעצמו את העיניים ודמיינו לטוס לחול לשלם על לימודים במחיר זול יותר מהארץ לצבור חוויות להכיר אנשים חדשים ולגור בכל מידה באירופה שתרצו – כמובן שעם הדרכון האירופאי תוכלו לגור ולעבוד בלי בעיה במידה אם הלימודים יהיו מוצלחים ותרצו להמשיך במדינה הזו או בכל מדינה אחרת שתבחרו באירופה- זוכרים? דרכון פורטוגלי מתיר לגור בכול מקום באירופה שתרצו ללא בעיה.

יתרונות משמעותיים

כמובן שלאזרחות יש עוד המון יתרונות, נציין עוד אחד משמעותי כעת. תגידו ביי ביי לבירוקרטיה-  רוצים לטוס לביקור בארצות הברית? לא צריך לעמוד שעות בטורים מיותרים ולהתעסק בבירוקרטיה ותהליכים מסובכים יותר. עם דרכון פורטוגלי תוכלו לבקר בארצות הברית ללא צורך בוויזה. חשוב לציין כי אנשים רבים לא מקבלים את האשרה מסיבות שונות ולכן אין להם את האפשרות לטוס ולטייל בארצות הברית.

תחסכו לעצמכם בירוקרטיה

במידה ואתם יכולים להרשות לעצמכם מומלץ ללכת לאנשים העוסקים בתחום וכך לא תצרכו להתעסק בבירוקרטיה טפסים וכאבי ראש ותוכלו להוציא אזרחות פורטוגלית בקלות ובחרו- רק נוטריון ספרדית . לאלו שלא יכולים להרשות זאת לעצם או לאלו שרוצים להתעסק בזה בעצמם- אל תדאגו! גם זה אפשרי , אזרו קצת כוח וסבלנות ותצאו למסע בעקבות האזרחות הפורטוגלית שלכם.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות