הזמנות

5% הנחה למזמינים באתר הבית

הזמנות

מוניות לנתב"ג | יתרונות וחסרונות אצל חברות בישראל

טסים לחו"ל ? כיף לכם עכשיו רק נשאר לכם להחליט כיצד אתם רוצים להגיע אל שדה התעופה בן גוריון שבתל אביב. כמובן שאפשר להשאיר את הרכב בחנייה לטווח ארוך לאורך כל זמן השהיה שלכם בחוץ לארץ אופציה זו היא יקרה כאשר מדובר במספר רב של אנשים ורוב האנשים שטסים היום מנמל התעופה בן גוריון מעדיפים להגיע במונית. אם מדובר במספר רב של אנשים אפשר לקחת מספר מוניות קטנות או לקחת מונית אחת גדולה שתתאים למספר האנשים שטסים אתכם לחוץ לארץ. המונית הגדולה לנתב"ג שתיקחו יכול להיות שהיא זולה יותר מהאופציות האחרות יכול להיות שגם לא. כמובן שמונית גדולה מומלצת רק כאשר נוסעים יותר מארבעה אנשים שזהו מספר האנשים המקסימלי למונית קטנה.

יתרונות של מונית גדולה

למונית גדולה יתרונות רבים וישנם המון חברות טובות בארץ שיכולות לספק לכם מונית גדולה איכותית שתתאים לכם למספר האנשים שאתם צריכים. אנחנו יכולים להמליץ על חברה טובה שפגשנו בחולון קוראים לה שחף מוניות גדולות בחולון ואנו חושבים שאם אתם מאזור חולון והסביבה שווה לטלפן אליהם או להיכנס לאתר ולראות האם מה שהם מציעים משתלם בעבורכם. היתרון של מונית גדולה לשדה התעופה הוא שכל הטסים נוסעים ביחד לשדה התעופה מה שיוצר פחות בלאגן בעת ההגעה כי אז לא צריך להתחיל לחפש את כל מי שטס כי כולם מגיעים ביחד לשדה התעופה. אם אתם מאזור ראשון לציון ייתכן מונית גדולה באזור ראשון לציון תיהיה משתלמת בעבורכם.

חסרונות של מונית גדולה 

למונית גדולה אין הרבה חסרונות יכול להיות שהיא פחות משתלמת מבחינת המחיר אם נושעים ממקום שהוא קרוב לשדה התעופה ואז במקרה כזה אולי עדיף לקחת מספר מוניות או להשאיר את המכונית בחנייה לטווח ארוך שמציע שדה התעופה בן גוריון הוא משתלם במידה וטסים לזמן קצר יומיים שלושה לא יותר מזה.

לסיכום אם אתם מאחד האזורים שציינו למעלה תבדקו על החברות שמציעות מוניות באזור לדעתנו זה ישתלם לכם גם למי שגר באזורים רחוקים יותר יש חברות מצוינות ששווה לבדוק.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות