הזמנות

5% הנחה למזמינים באתר הבית

הזמנות

חברת שעונים לגברים ולנשים – שעוני tissot מיוחדים

איפה לקנות שעונים

שעונים ניתן לקנות בכל מקום אבל לא במחירים באיכות ובעיצוב שיש ל-  שעוני tissot להציע. יש מכל הסוגים וכל המותגים שתרצו במחירים הכי זולים שתוכלו לחשוב, גם לגברים וגם לנשים בעיצובים מיוחדים , שלא תראו באף מקום אחר . כי מי יכול לסרב למחירים שכאלה על שעון דיזל לגברים או שעונים של מייקל קורס  גם לנשים וגם לגברים. אז אם יש כל כך הרבה צבעים סוגים ועיצובים איך נדע איזה שעון לבחור? פשוט מאוד,  המדריך הזה יוביל אתכם לשעון המושלם בשבילכם.

מאפייני שעונים

גודל- ראשית בחרו מהו גודל השעון הרצוי – ישנם שלושה גדלים מרכזיים- 1- קטן- שעון קטן ביחס לגודל היד, כלומר הקוטר של השעון לא מכסה את כל אורך היד. גודל זה לפי תאוריית השעון מעיד על חוסר ביטחון עצמי, הקטנה של הערך העצמי שלך, וחשיבה על דברים באופן מצומצם. 2- בנוני- שעון אשר קוטרו תואם בדיוק לגודל היד. גודל זה לפי תאוריית השעון מעיד על חשיבה הגיונית אך בנאלית, הערכה עצמית ממוצעת וידיעה על היכולות שלה ברמה כמו שהם. 3- גדול- שעון גדול שהקוטר שלו גדול יותר מהיד. לפי תאוריית השעונים מעיד על בן אדם שחושב מחוץ לקופסא, חושב בגדול, מעריך את עצמו יותר ממה שהוא צריך עם אובר ביטחון עצמי.

צבע ונראות

צבע- בחנות שלנו ישנו מגוון עיצובים וצבעים – מומלץ לאנשים בנאליים ושרוצים שעון קלאסי שלא רוצה למשוך יותר מידי תשומת לב ורוצה שעון עם רצועה קבועה להתאים לכל הבגדים מומלץ רצועה שחורה או לבנה או כל צבע עדיו ולא זועק חלק. למי שרוצה ללכת טיפה יותר נועז יכול או צבע עדין עם קישוט עדין או צבע נועז. למי שרוצה נועז כנראה יודע כבר איך להתפרע- לכו על מה שבאלכם, קישוטים, נצנצים, צבע לשעון, דוגמא על המחוגים, דוגמא על העיגול של השעון ותתפרעו כמה שבאלכם, שעון מעיד רבות על האופי שלכם ונותן לכם מקום לביטוי עצמי ולכן אל תתביישו, תתפרעו ותיהיו מי שאתם.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות